Wsparcie w zakresie wdrożeń oraz codzienna współpraca z firmą

Inwestycja w zintegrowany system biblioteczny PATRON jest inwestycją gwarantującą długofalowe korzyści.  Nasza firma gwarantuje Państwu także długofalowe wsparcie obejmujące prace przed i po wdrożeniu.

Przed wdrożeniem systemu

patron - wsparcie kllientaNasze wsparcie przedwdrożeniowe zapewnia wnikliwą analizę działania biblioteki bądź ich konsorcjum wraz ze szczegółową propozycją zastosowania oferowanych przez nas systemów: PATRON, RFID czy MOLIK.

Przed zaimplantowaniem przyjętego rozwiązania zajmujemy się także odpowiednią konwersją danych i konfiguracją systemów do określonych potrzeb bibliotek. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie i profesjonalne wdrożenie systemu PATRON. Listę naszych przykładowych wdrożeń można zobaczyć tutaj.

Po wdrożeniu systemu

Utrzymanie systemu w jak najlepszej formie przez następne lata zapewnia nasz wyspecjalizowany serwis. PATRON jest systemem wciąż rozwijanym i udoskonalanym – nowe wersje aplikacji pojawiają się kilka razy w roku.

Serwis systemu PATRON jest do Państwa codziennej dyspozycji i błyskawicznie rozwiązuje napotkane problemy.

Dodatkowo, Państwa postulaty dotyczące nowych funkcjonalności systemu realizowane są szybko i skutecznie. Stworzyliśmy dla Państwa, specjalnie dedykowany system zgłaszania spraw serwisowych oraz postulatów i nowych funkcjonalności. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008. Dzięki temu biblioteki mogą od nas oczekiwać sprawnej i rzeczowej obsługi.

Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów tworzących systemy biblioteczne od wielu lat. Obok informatyków i programistów, nad efektywnym i bezproblemowym wdrożeniem czuwają pracownicy z wieloletnim stażem w bibliotekach publicznych i akademickich. Zespół ten gwarantuje niezawodność i wysoką jakość obsługi, zarówno techniczną oraz informatyczną. Oferujemy również pomoc merytoryczną – bibliotekarską, w zakresie organizacji pracy w bibliotece z użyciem systemu PATRON oraz wykorzystania formatu MARC21.

Organizujemy również szkolenia zarówno z systemu PATRON, jak i z podstaw formatu MARC21. O szkoleniach więcej informacji można znaleźć tutaj.

Szeroki zakres usług, zarówno wdrożeniowych, jak i potem serwisowych, konsultacyjnych i innych pozwala na dostosowanie umowy licencyjnej do potrzeb klienta.

Więcej…